Wyświetl pojedynczy post
~WISŁA~
Junior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 31.08.2008, 16:21
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobra decyzja
pamiętaj, d jak doping fanatyczny
jeśli chcesz oglądnąć mecz a przy okazji podrzeć trochę japę to e jest doskonałym wyborem

jak dojdziesz do momentu gdy to, co na boisku ch.uj Cię interesuje, to zapraszamy

Od kiedy to co sie dzieje boisku "ch.uj iteresuje"', "tych" co chodza na Wisłe? Obojetnie na jaki sektor!!!!!! Ja jestem z "D",wczesniej z "X", i zawsze mnie interesowało to co sie działo na boisku!!!!! Co nie miało nic wspolnego (wynik) z sila dopingu!!!!!! Moge sie czuć "zaproszony" na sektor? PARANOJA