Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
~WISŁA~
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
10
31.08.2008, 16:21
amauri1990
napisał(a):
bardzo dobra decyzja
pamiętaj, d jak doping fanatyczny
jeśli chcesz oglądnąć mecz a przy okazji podrzeć trochę japę to e jest doskonałym wyborem
jak dojdziesz do momentu gdy to, co na boisku ch.uj Cię interesuje, to zapraszamy
Od kiedy to co sie dzieje boisku "ch.uj iteresuje"', "tych" co chodza na Wisłe
? Obojetnie na jaki sektor!!!!!! Ja jestem z "D",wczesniej z "X", i zawsze mnie interesowało to co sie działo na boisku!!!!! Co nie miało nic wspolnego (wynik) z sila dopingu!!!!!! Moge sie czuć "zaproszony" na sektor
?
PARANOJA
~WISŁA~
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ~WISŁA~
Znajdź inne posty napisane przez ~WISŁA~