westersyl napisał(a):

|
Ochalik powiedział że w poniedziałek się czegoś dowiemy.
|
Ochalik często mówi podobne rzeczy bo po prostu do końca niektórych nie rozumie

Coś mu powiedział albo usłyszał że akurat do poniedziałku można zgłaszać.
Przecież Ochalik też pewnie o wszystkim nie wie bo po co mają tracić czas żeby mu wszystko mówić. Ochalik pewnie zna tylko powierzchownie sprawy. Pewnie to jego wniosek że się dowiemy w poniedziałek, ale chyba nie koniecznie.
Także nie robiłbym tak w majtki że jutro się dowiemy czegokolwiek.