Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3599
Stary 31.08.2008, 15:36
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ochalik powiedział że w poniedziałek się czegoś dowiemy.
Ochalik często mówi podobne rzeczy bo po prostu do końca niektórych nie rozumie Coś mu powiedział albo usłyszał że akurat do poniedziałku można zgłaszać.

Przecież Ochalik też pewnie o wszystkim nie wie bo po co mają tracić czas żeby mu wszystko mówić. Ochalik pewnie zna tylko powierzchownie sprawy. Pewnie to jego wniosek że się dowiemy w poniedziałek, ale chyba nie koniecznie.
Także nie robiłbym tak w majtki że jutro się dowiemy czegokolwiek.
Odpowiedz cytując