Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris
Offline
#
1539
31.08.2008, 15:25
No to zaraz się rozpoczyna, bardzo ciekawy dzień dzisiaj.
Typuję zwycięstwa Arki, Górnika i Wisły. Taki scenariusz by mi odpowiadał.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Deever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deever
Znajdź inne posty napisane przez Deever