Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3594
Stary 31.08.2008, 15:20
karnie ? To jakiś łobuz z niego. Niewiem czy potrzebujemy takiego piłkarza ala "MIJAILOVIC"
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
Odpowiedz cytując