Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3143
Stary 31.08.2008, 15:09
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tym bardziej Bent nie zagrał jakiegoś super widowiska (jak do tej pory) a dałeś mu etykietę najlepszego gracza TT w tym meczu. (Strzelił bramkę po "podaniu" od Lamparda z niczego poza tym go nie ma.
Na Benta zwrocilem uwage, bo strzelil gola na 1:1. Znalazl sie w odpowiednim czasie i posłał pilke do bramki, czyli wykonal to czego sie wymaga od napastnika. Innymi slowy chlopak nie zawiódł, co mozna powiedziec o innych graczach TT. W II polowie gra hamów wygląda już nieco lepiej.
Odpowiedz cytując