Ogryzek napisał(a):

Tym bardziej Bent nie zagrał jakiegoś super widowiska (jak do tej pory) a dałeś mu etykietę najlepszego gracza TT w tym meczu. (Strzelił bramkę po "podaniu" od Lamparda z niczego poza tym go nie ma .
|
Na Benta zwrocilem uwage, bo strzelil gola na 1:1. Znalazl sie w odpowiednim czasie i posłał pilke do bramki, czyli wykonal to czego sie wymaga od napastnika. Innymi slowy chlopak nie zawiódł, co mozna powiedziec o innych graczach TT. W II polowie gra hamów wygląda już nieco lepiej.