Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Bartek_Gdów
Junior Member
Od: 05.2007
Offline
#
5
31.08.2008, 14:40
Właśnie dlatego, że D nie jest sektorem dla tych, którym "się zdaje", tylko takich, którzy wiedzą co to za trybuna...
Bartek_Gdów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartek_Gdów
Znajdź inne posty napisane przez Bartek_Gdów