Wyświetl pojedynczy post
Bartek_Gdów
Junior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 31.08.2008, 14:40
Właśnie dlatego, że D nie jest sektorem dla tych, którym "się zdaje", tylko takich, którzy wiedzą co to za trybuna...