Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
heyah_pozytywny
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
2
31.08.2008, 13:47
śledź stronę internetową to na pewno napiszą.
,,Kibic jest od tego by wspierać swoją drużynę, a nie by wspierać najlepszych"
heyah_pozytywny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heyah_pozytywny
Znajdź inne posty napisane przez heyah_pozytywny