Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
katalonczyk17
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1
31.08.2008, 13:44. Wisła - Tottenham (bilety)
Siema, jestem nowy na forum, chciałem się dowiedzieć czy nie wie już ktoś ile będą kosztować bilety na Wisła Kraków - Tottenham, na sektor D
Z góry dzięki
Ostatnio edytowane przez katalonczyk17 : 31.08.2008 o godz. 14:38.
katalonczyk17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do katalonczyk17
Znajdź inne posty napisane przez katalonczyk17