Zola napisał(a):

|
jesli w tel marki SAMSUNG wyswietla sie na gorze ekranu "E" tzn ze internet sie wlaczyl czy jak?
|
nie wiem do końca jak w samsungach, ale w SE nawet w instrukcji napisali, zę E to możliwe połączenie z EDGE
Awe napisał(a):

|
Da się sprawdzić serial na jakim zainstalowany jest dany Windows?
|
a we właściwościach "Mojego Komputera" nie masz?