Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1961
Stary 31.08.2008, 13:24
Zola napisał(a):Wyświetl post
jesli w tel marki SAMSUNG wyswietla sie na gorze ekranu "E" tzn ze internet sie wlaczyl czy jak?
nie wiem do końca jak w samsungach, ale w SE nawet w instrukcji napisali, zę E to możliwe połączenie z EDGE


Awe napisał(a):Wyświetl post
Da się sprawdzić serial na jakim zainstalowany jest dany Windows?
a we właściwościach "Mojego Komputera" nie masz?
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free


Odpowiedz cytując