Wyświetl pojedynczy post
varredo
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3582
Stary 31.08.2008, 12:53
Co do Marcelo, to dziwi mnie jedno. Mianowicie brak informacji na temat jego odejścia w brazylijskich gazetach. Według mnie tam powinno być sporo przypuszczeń na temat odejścia ich reprezentanta U21 i podstawowego zawodnika Santosu...
Ja przekopałem już kilka brazylijskich stron (w tym oficjalną Santosu), ale nigdzie nie jest napisane o końcu kontraktu/ odejściu z klubu Marcelo...
Odpowiedz cytując