Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
Od: 06.2007
Offline
#
109
31.08.2008, 12:45
Przy słupku nie znalazłem, ale chyba może być
Poproszę o zdjęcie prezydenta K. z szalikiem reprezentacji do góry nogami.
Weez3r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weez3r
Znajdź inne posty napisane przez Weez3r