|
Jeśli nie będzie pogromu na White Hart Lane to awans jest realny. Tak jak ktoś wyżej napisał, gorzej mogłoby być z Udine bo Włosi są na gazie, a wyspiarze na razie grają w lidze padakę. Zobaczymy czy dzisiaj coś zakozaczą z Chelsea.
Czy Arszawin w razie przejścia do Tottenhamu będzie mógł grać z nami? Grał w superpucharze, ale nie wiem czy UEFA to liczy jako mecz pucharowy nowego sezonu.
|