Wyświetl pojedynczy post
Lunar
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 31.08.2008, 10:03
Jeśli nie będzie pogromu na White Hart Lane to awans jest realny. Tak jak ktoś wyżej napisał, gorzej mogłoby być z Udine bo Włosi są na gazie, a wyspiarze na razie grają w lidze padakę. Zobaczymy czy dzisiaj coś zakozaczą z Chelsea.

Czy Arszawin w razie przejścia do Tottenhamu będzie mógł grać z nami? Grał w superpucharze, ale nie wiem czy UEFA to liczy jako mecz pucharowy nowego sezonu.
Odpowiedz cytując