Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3125
Stary 31.08.2008, 09:39
Gadać można jeszcze przez x kolejnych. Ale my jesteśmy KIBICAMI więc po prostu, najzwyczajniej w świecie MUSIMY WIERZYĆ w naszą Wisełkę
Odpowiedz cytując