Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3568
Stary 30.08.2008, 20:44
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ja swoj optymizm, niewielki ale jednak, opieram na slowach Ochalika, ze "pracujemy i o wzmocnieniach bedziemy informowac w poniedzialek". Skoro tak mowi to moze rzeczywiscie cos juz maja nagrane...


Dla przeciwwagi tego co wytłuściłem u Ciebie przypomnę sprawę z lipca ze sponsorem... Wielkie zapowiedzi i...Salwator na nery... bo "Wisła się ceni"( Wilczek).
W dzisiejszej gk napisali, że przychodzi bodaj 4 juniorów, w tym jeden z Bordeaux, a więc trzeba odpowiednio ubrać to w słowa plus Singlar i (oby!) ten Marcelo, powroty i więcej trudno oczekiwać.
Co nie zmienia faktu, że na już potrzebny nam drugi sensowny napastnik.
Z drugiej strony jak wszyscy troszeczkę się łudzę, że stanie się cud i w pn będzie weselej niż się nam dziś wydaje.
Ostatnio edytowane przez arti : 30.08.2008 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując