Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3123
30.08.2008, 19:04
Też pomyślałem na początku o Beitarze- to samo- świetne indywidualności, ale niezgrane. Jednak myślę, że jednak kasa ma znaczenie. Będzie trudno, bo losowanie trzeci raz z rzędu było przez Wisłę przegrane.
devios
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do devios
Znajdź inne posty napisane przez devios