Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3123
Stary 30.08.2008, 19:04
Też pomyślałem na początku o Beitarze- to samo- świetne indywidualności, ale niezgrane. Jednak myślę, że jednak kasa ma znaczenie. Będzie trudno, bo losowanie trzeci raz z rzędu było przez Wisłę przegrane.




Odpowiedz cytując