Pennywise napisał(a):

nie wszystko.....
co do wcześniejszego postu to jakoś nie widzę ich w PUEFA (od 1999 gdzie odpadli w II rundzie z FC Kaiserslautern aż do 2006) więc stwierdzam ,że nie mają dużego doświadczenia w tych rozgrywakach nie mówiąc już o lidze mistrzów.Nie mówię ,że grają źle czy dobrze lecz jakoś mało się pojawiają na arenie europejskiej i gdyby nie to ,że grają w premiership to nazwa "tottenham" nie byłaby jakaś wyróżniająca się.
|
Moze się mylę, ale wydaje mi się że 2 lata temu grali w ćwierćfinale z Sevillą właśnie w Uefa więc co jak co ale doświadczenie w tym pucharze posiadają.
Potwierdzenie:
http://www.betexplorer.com/soccer/in...cup-2006-2007/