Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3120
Stary 30.08.2008, 18:38
A Udinese jedzie Palermo 3:1 (80minuta).. i pewnie gdybyśmy trafili na Udine, cześć kibiców by powiedziała ze szkoda ze nie Totenham ktory poczatek sezonu ma bez formy
Odpowiedz cytując