|
Jeszcze co do zawodnikow przeciwnika, to ja bym wskazal na Lenona i Bentleya jako potencjalnie najbardziej niebezpeicznych. Lenon - wiadomo. Maly, szybki i zwinny kurdupel. Potrafi zamieszac na skrzydle jak malo kto. Bentley - mysle ze troche niedoceniany, a gosc jest skuteczny ponad przecietnosc i potrafi strzelic niemal z kazdej pozycji.
Wiadomo jednak, ze sami meczu raczej nie wygraja. Trzeba bedzie przede wszystkim poszukac skutecznego sposobu, na dotrzymanie im kroku w drugiej linii, bo jak pamietamy, Barcelona na Camp Nou calkowicie nas w tej formacji zneutralizowala i zdominowla, przez co mielismy klopoty z opuszczeniem wlasnej polowy.
|