Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Szczurek_PB
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Bytom
Offline
#
1528
30.08.2008, 17:06
kreseq
napisał(a):
Niby mecz srednich ekip a naprawde ladnie wyglada i milo to sie oglada. Bramka cudowna, zgadzam sie ze to bramka kolejki albo i rundy. Lechia jakos taka ospala, malo arytmicznych akcji, jedno tempo i dosc przewidywalne. Kibice z Bytomia ladna oprawa jak na ich mozliwosci
Bylo cos widac a to juz duzo. Wychodzi gra w ekstraklasie. Dobra gra Lechii ale mimo to Polonia jest po prostu lepsza w kazdym aspekcie gry i wygrywa zasluzenie i wysoko.
Jest tutaj na forum kolega z Bytomia - Gratulacje bo swietny mecz zagraliscie.Ataki byly masakryczne jak na te druzyny.
Jednym slowem : Pogrom.
Hattrick obroncy ....szacun dla kolegi. ( Przy 3 bramce do mikrofonu fajnie wydarl sie kibic z okrzykiem "Poloniaaaa"
)
.
A dzięki, dzięki
Polonia od początku sezonu dobrze grała, tylko brakowało skuteczności, a dzisiaj to wszystko zatrybiło i Lechia na kolanach
hattrick obrońcy - rzadko takie coś się zdarza, mam racje ?
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir
Drink up me Hearties Yo Ho!
You can't always get what You want
Szczurek_PB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szczurek_PB
Znajdź inne posty napisane przez Szczurek_PB