Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1525
Stary 30.08.2008, 16:36
Ciekawie zaczęła się ta kolejka, no i mamy dużo bramek.
Mecz GKS-u z ŁKS-em to był taki mecz słabego z jeszcze słabszym i jeszcze słabszy wygrał. GKS ma straszne luki w defensywie i jak ich nie załata, to będzie ciężko. Ja na miejscu Janasa dałbym szansę Dąbrowskiemu, gorszy od Magdonia i Cecota nie będzie, bo się nie da. W ŁKS-ie cieszy bramka i dobra gra Kujawy. Chojnacki zaczął na niego stawiać i chłopak zaczyna się odpłacać. Jak dla mnie to duży talent.

Mecz Śląsk zaliczył twarde lądowanie z Polonią. Podopieczni Zielińskiego nie grali jakoś rewelacyjnie, ale na solidnym ligowym poziomie. Polonia nadal się liczy, oni te punkty będą ciułać, czy zmieszczą się na pudle zależy od napastników. Mają 4 niezłych piłkarzy na tej pozycji, żaden nie musi zagrać wybitnego sezonu, wystarczy, że będą regularnie na przemian łapać formę.

W kwestii Polonii- ich grę po prostu chciało się dzisiaj oglądać. Lechia zagrała słabo, ale to nie umniejsza zasług trenera Motyki i jego drużyny, bo Polonia od początku sezonu prezentuje dobrą grę, tylko do tej pory nie szły za tym wyniki. No i hattrick obrońcy i to wszystko z akcji, jak napisał Kreseq- szacun.
Odpowiedz cytując