|
Mają bardzo silną pomoc: Jenas,Bentley,Lennon,Modric. W ataku Bent i Dos Santos. Bardzo dobry bramkarz i para klasowych stoperów. Potencjał porównywalny z Lazio 2003 z którym gralismy. Trzeba zagrać dwa świetne mecze by ich wyeliminować.
Różnica między nimi a nami jest taka jak między Wisłą a Odrą. Gdy ta druga zagra na maksa, to jest w stanie nam urwać punkty, szczególnie u siebie. Burns kiedyś powiedział że Wisła by w lidze angielskiej plasowała sie na pograniczu Premiership i pierwszej ligi. Tottenham chociaz wydaje miliony euro na transfery to dalej jest zespołem nie lepszym niż Everton, Manchester City, Blackburn czy tez Porthsmouth.
|