Wyświetl pojedynczy post
Pennywise
Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3110
Stary 30.08.2008, 16:01
Haidar napisał(a):Wyświetl post
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tottenham_Hotspur

...masz, bedziesz wiedzial wszystko
nie wszystko.....
co do wcześniejszego postu to jakoś nie widzę ich w PUEFA (od 1999 gdzie odpadli w II rundzie z FC Kaiserslautern aż do 2006) więc stwierdzam ,że nie mają dużego doświadczenia w tych rozgrywakach nie mówiąc już o lidze mistrzów.Nie mówię ,że grają źle czy dobrze lecz jakoś mało się pojawiają na arenie europejskiej i gdyby nie to ,że grają w premiership to nazwa "tottenham" nie byłaby jakaś wyróżniająca się.
Ostatnio edytowane przez Pennywise : 30.08.2008 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując