Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3562
Stary 30.08.2008, 15:39
Zawsze może się okazać że zimą Baszczu opuści nas to wtedy Marcelo mógłby go zastąpić.. Od Przybytku głowa nie boli lepiej mieć zmiennika na daną pozycję niż nie mieć wcale
Odpowiedz cytując