Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 30.08.2008, 15:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Brzydsza siostra Legii jedzie po pierwszych 45 minutach ze Śląskim strzasznie, niechce nic mówić ale Śląsk jest słaby. Wroclawianie nie mają nic do stracenia powini ruszyć do przodu, tylko ,ze nie wiem za bardzo kto mialby Sotorovica wspomóc. Piechniak to strasznie betonowy i toporny skrzydlowy.

Tak oglądam ten mecz i się zastanawim czy Polonia nie jest lepsza od Lecha. Grając skladnie z pierwszej pily. Wiedzą o co chodzi, oczywiście jak na swoją miarę.
Z ta siostra to przeginasz
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując