Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1520
Stary 30.08.2008, 14:57
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Trochę obecna sytuacja przypomina mi sytuację z przed ponad 10 lat.
Ponownie mamy dwa bardzo silne zespoły w Polsce.

Przedtem rywalizacja Smudy z Janasem, teraz miejsce Janasa zajął jego uczeń Skorża.

Przedtem Widzew i Legia a teraz Lech i Wisła.

Mam nadzieję jednak, że to my wygramy i tym razem nie będzie sytuacji jak pamiętny mecz Legia:Widzew 2:3 a jak już będzie taki mecz który będzie latami się pamiętać to mam nadzieje że to my go wygramy.
rowniez odnosze takie wrazenie. z drugiej jednak strony jest zdecydowanie przedwczesnie porównywać siłe Lecha do ówczesnego Widzewa czy Legii. Taki mecz jak Legii z Widzewem ponoc zdarza się raz więc na takie emocje bym nie liczył .W kazdym razie Wisełka i Poznańska Lokomotywa to obecnie główni kandydaci do zdobycia ... mistrzostwa jesieni.
Ostatnio edytowane przez Dubi : 30.08.2008 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując