Wyświetl pojedynczy post
Ksawery
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 30.08.2008, 14:50
Jaka drużyna go wykonuje i jak nazywa się ten kawałek w oryginale (nie, nie chodzi mi o Arkę)
http://www.youtube.com/watch?v=bVEkCIIDGV4

Już znalazłem Ale jakby ktoś jeszcze nie wiedział to: BH Fanaticos - Nas Stav
Ostatnio edytowane przez Ksawery : 30.08.2008 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując