Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1937
Stary 30.08.2008, 14:34
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego pada do komputera (wejście przez USB najlepiej)? Najlepiej takiego na wzór pada z Play Station.
W cenie do 100zł i żeby sie nie rozwalił po kilku miesiącach.
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej jakies pady logitecha ja mam ten
http://www.allegro.pl/item414175634_najlepszy_pad_gamepad_do_pc_logitech _gwar2lata_fv.html

i sobie chwale
Posiadam identyczny i też go polecam, jednak jeśli chesz na wzór pada do PS to ten się trochę różni (napewno jest mniejszy sporo), dobre są też pady Sony (wiem bo kumple mają).

PS. Ktoś pytał dosyć dawno temu czy da się zmienić podział GB na partycje w kompie bez formatowania, chyba padła odpowiedź... szukałem, ale nie znalazłem tego pytania, może ktoś wie jak to zrobić
Odpowiedz cytując