Kamson napisał(a):

Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego pada do komputera (wejście przez USB najlepiej)? Najlepiej takiego na wzór pada z Play Station.
W cenie do 100zł i żeby sie nie rozwalił po kilku miesiącach.
|
dymek_nhs napisał(a):

Posiadam identyczny i też go polecam, jednak jeśli chesz na wzór pada do PS to ten się trochę różni (napewno jest mniejszy sporo), dobre są też pady Sony (wiem bo kumple mają).
PS. Ktoś pytał dosyć dawno temu czy da się zmienić podział GB na partycje w kompie bez formatowania, chyba padła odpowiedź... szukałem, ale nie znalazłem tego pytania, może ktoś wie jak to zrobić
