mario69 napisał(a):

Na www.transfermarkt.de piszą, że obydwaj piłkarze są graczami Wisły, stawiając osobę Marcelo pod znakiem zapytania. Wartość obydwu piłkarzy jest naprawdę imponująca jak na polskie warunki - Marcelo wyceniany na 2mln ojro i Romeu na 1,5mln ojro. Może nie są to tak kolosalne pieniądze patrząc na światowy futbol, ale "liczby" świadczą o klasie zawodników.
Najbardziej zależy nam oczywiście na Marcelo, bo środek obrony to tylko Cleber i Głowa, czasami Diaz, który jest nominalnym lewym obrońcą, także to byłby strzał w 10. Czy tak bardzo potrzebny nam jest Romeu? Mamy Sobola, Cantoro, Baretto no i Gołosia, którego ktoś niepoważny ustawiał na prawym skrzydle.
Oczywiście poczekamy, zobaczymy, prasie nie można wierzyć, gdyz każdy pisze co innego
|
Po pierwsze nie sugeruj sie strona ktora wyminiles, po drogie Romeu bardzo nam sie przyda, zarowno Sobol jak i bardziej Cantoro nie sa mlodzi, a Golosi czy Baretta mnie nie przekonuja(i chyba wielu osob) a wiec w parze z Jirsakiem tak Romero to ideal, jeden pracuje w ofensywie drogi w defensywie, jest mlody, to jego kolejny ''+''. Inna sprawa czy ten Romero gra na takim poziomi jak Barreto czy na takim jak Sobol, to jest bardzo istotne.