Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3551
Stary 30.08.2008, 14:01
mario69 napisał(a):Wyświetl post
Na www.transfermarkt.de piszą, że obydwaj piłkarze są graczami Wisły, stawiając osobę Marcelo pod znakiem zapytania. Wartość obydwu piłkarzy jest naprawdę imponująca jak na polskie warunki - Marcelo wyceniany na 2mln ojro i Romeu na 1,5mln ojro. Może nie są to tak kolosalne pieniądze patrząc na światowy futbol, ale "liczby" świadczą o klasie zawodników.

Najbardziej zależy nam oczywiście na Marcelo, bo środek obrony to tylko Cleber i Głowa, czasami Diaz, który jest nominalnym lewym obrońcą, także to byłby strzał w 10. Czy tak bardzo potrzebny nam jest Romeu? Mamy Sobola, Cantoro, Baretto no i Gołosia, którego ktoś niepoważny ustawiał na prawym skrzydle.

Oczywiście poczekamy, zobaczymy, prasie nie można wierzyć, gdyz każdy pisze co innego

Po pierwsze nie sugeruj sie strona ktora wyminiles, po drogie Romeu bardzo nam sie przyda, zarowno Sobol jak i bardziej Cantoro nie sa mlodzi, a Golosi czy Baretta mnie nie przekonuja(i chyba wielu osob) a wiec w parze z Jirsakiem tak Romero to ideal, jeden pracuje w ofensywie drogi w defensywie, jest mlody, to jego kolejny ''+''. Inna sprawa czy ten Romero gra na takim poziomi jak Barreto czy na takim jak Sobol, to jest bardzo istotne.
Odpowiedz cytując