Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1930
Stary 30.08.2008, 11:54
Nowohucianin^^ napisał(a):Wyświetl post
Oblukaj TO.!

a jak nie to Zapraszam na giełdę ja kupiłem takiego pada za 70zł z 4lata temu i sie trzyma :}
Ale chodzi mi o jakiś konkretny model, godny polecenia
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując