Pablo84 napisał(a):

No a myślisz, że ile widział?
Ja stawiam, że 2 - z Polonią i pewnie z Lechią.
I już zaczynają się dogłębne analizy, statystyki, porównania i wrożenie z fusów.
Cała Polska w Cieniu Śląska
|
Jesteście w błędzie. I nie wróże z fusów tylko oceniam co widziałem na tle silnego jak na Śląsk przeciwnika.