AYALA napisał(a):

|
Nie oszukujmy sie jak Kasperczak wyląduje w Legii to wtedy Wiśle przybędzie poważny rywal w walce o tytuł.
|
Z jakiej racji? Kasperczak ma na swoim koncie więcej spektakularnych wtop niż zwycięstw i jego obecność w Legii nieszczególnie by mnie wystraszyła. Tym bardziej kiedy wszystko jest tam od dupy strony "poukładane" i amatorstwo bierze górę. Pewnie szybciej by s.......ił niż Stawowy z Cracovii po podpisaniu kontraktu na 15 lat. No chyba żeby niezle płacili to się pewnie "poświęci"...tak czy siak dla mnie to jest kaczka dziennikarska, wiadomo, Legii nie idzie, Kasperczak bezrobotny bo s.......eniu w iście tchórzowskim stylu z PNA więc takiego news'a można było łatwo przewidzieć w niedalekiej przyszłości.