Griszka30KR napisał(a):

|
,a potem nie odbirera telefonów(jezeli to prawda) to jak to nazwiesz?
|
rozładowaniem komórki
widzę że wszyscy święcie wierzą w tego maila niczym w Pismo Święte , nie daję sobie uciąć głowy co do prawdziwości tego ' niusu ' bo nie takie rzeczy już dziennikarze czy menago zmyślali dla podwyższenia wartości zawodnika .
Przypomnę historię Nei , gdzie z obu stron było 5 różnych wiarygodnych źródeł z których każda mówiła co innego