Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3521
Stary 30.08.2008, 09:30
Uwierzę jak ich obu zobaczę w koszulkach Wisły na prezentacji z Jackiem Bednarzem. Inaczej po co sobie robić jakieś apetyty i nadzieje już raz we Wiśle "byli" Grigorie i Galamaz i co? I dupsko.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując