Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 30.08.2008, 08:48
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Slaby Sląsk. Jak trzeba być slabym,aby takie leszce jak DyskoPolo mogło narzucić swój, nazwijmy to, styl gry.


Komentator mówił coś,ze zespół z Wrocławia buduje solidną ekipę na przyszłe lata. Wszystko fajnie,ale ja się pytam w ooparciu o kogo? przeciez tam grają starzy ligowi rzemieślnicy. Naprawdę tylko Sotirovic jakaś wartość prezentuje,reszta to poziom niskich rejonów tabeli. Poza tym zauważyłem,że gracze Śląska nie wiedzą jak się ustawić, rzuciły mi się w oczy dwie sytuacje,o zgrozo w obronie, kiedy gracze Śląska stali jeden obok drugiego w odległości pół metra!żeby było śmieszniej tracili piłkę. Nie wiem ale Tarasiewicz musi popracowac nad ustawieniem,bo oni jak dzieci we mgle się zachowywali.

Ciekawym zawodnikem jest ten Sotirovic.
odnoszę wrażenie, że widziałes jeden mecz Śląska i forujesz wyroki.
Odpowiedz cytując