Marszałek napisał(a):

Slaby Sląsk. Jak trzeba być slabym,aby takie leszce jak DyskoPolo mogło narzucić swój, nazwijmy to, styl gry.
Komentator mówił coś,ze zespół z Wrocławia buduje solidną ekipę na przyszłe lata. Wszystko fajnie,ale ja się pytam w ooparciu o kogo? przeciez tam grają starzy ligowi rzemieślnicy. Naprawdę tylko Sotirovic jakaś wartość prezentuje,reszta to poziom niskich rejonów tabeli. Poza tym zauważyłem,że gracze Śląska nie wiedzą jak się ustawić, rzuciły mi się w oczy dwie sytuacje,o zgrozo w obronie, kiedy gracze Śląska stali jeden obok drugiego w odległości pół metra!żeby było śmieszniej tracili piłkę. Nie wiem ale Tarasiewicz musi popracowac nad ustawieniem,bo oni jak dzieci we mgle się zachowywali.
Ciekawym zawodnikem jest ten Sotirovic.
|
odnoszę wrażenie, że widziałes jeden mecz Śląska i forujesz wyroki.