Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1921
Stary 29.08.2008, 23:42
WzT napisał(a):Wyświetl post
Co do jego uczciwości to nie mam zarzutów, on jest bardziej lekkomyślny niż nieuczciwy...
Z tym że mleko się rozlało bo konto na moje nazwisko i adres sklepu jest już aktywowane, mam nadzieje że nie będę miał kłopotów z tego tytułu...
Jak się do ciebie przy........ą to powiedz ze użył twojego imienia i nazwiska bez twojej wiedzy i już będzie miał pozamiatane. Ale ta twoja historia to ładnym wałkiem wali na kilometr na nic się nie zgadzaj ten twój szef to jakiś debil z całym szacunkiem
Odpowiedz cytując