Wyświetl pojedynczy post
kuken
Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3507
Stary 29.08.2008, 22:41
http://www.youtube.com/watch?v=MgoIySbqLnU

I pamiętajcie, że nie byli to obrońcy Polonii Bytom.

Dla mnie Tristan był zawsze zajebiaszczym grajkiem. Jedynym wytłumaczeniem jakie znajduję, że go nie wzięli to takie, że próbują sprawić wrażenie, że coś się dzieje podczas gdy nie mają zamiaru wydawać ani złotówki więcej na pensje i transery.
Odpowiedz cytując