http://www.youtube.com/watch?v=MgoIySbqLnU
I pamiętajcie, że nie byli to obrońcy Polonii Bytom.
Dla mnie Tristan był zawsze zajebiaszczym grajkiem. Jedynym wytłumaczeniem jakie znajduję, że go nie wzięli to takie, że próbują sprawić wrażenie, że coś się dzieje podczas gdy nie mają zamiaru wydawać ani złotówki więcej na pensje i transery.