|
Mam problemy z PC. Gdy chcę odpalić sprzęt, komputer zaczyna szaleć.
Przy 1 próbie włączenia pojawia się czarny ekran.
Przy 2 próbie czarny ekran oraz migająca "_"
Przy 3 próbie wchodzi mi do DOS-u, gdzie wybieram włączanie komputera... następnie czyt. punkt 2
Przy 4 próbie ponownie 'wchodzi mi do DOS-u, gdzie wybieram włączanie komputera' > wreszcie udaje mi się odpalić sprzęcior.
Wie ktoś, dlaczego tak się dzieje!? Liczę na Waszą pomoc.
|