Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3502
Stary 29.08.2008, 22:05
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jaką argumentacje wmyśli nasz klub. Pewnie coś na styl: Diego Tristan co chwile zmieniał warunki nie mogliśmy tego zaakceptować. Dla mnie oczywiste jest, że komuś wyżej nie spodobał się ten transfer RN, może sam Cupiał to zblokował.
Jest jeszcze jedna wersja ale raczej z tych niewiarygodne ale prawdziwe : Nasz klub znalazł lepszego napastnika z którym się dogadał. Fakt brzmi to co najmniej śmiesznie.
Może i brzmi śmiesznie , ale Tristan jakiś "szałowy" znowu nie jest i wcale nie żal tego transferu...
Odpowiedz cytując