Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1490
Stary 29.08.2008, 18:08
65 minuta meczu GKS Belchatow - LKS Lodz. W drugiej polowie LKS strzela na 0:1.
Magdon to jednak prostak jest. Powinna byc nawet czerwona bo w przypadkowe trafienie z bara w nos nie wierze. Co innego ze LKSiak przeszkadzal bramkarzowi.
GKS gra padake.

Belchatow chyba tylko raz trafil w bramke...

Pomylka juz 0:2. Obrone maja gorsza niz u Nas.... Przebili nawet kiks Szali....Najgorsza akcja obrony w lidze na bank. Trzy betony...
Ostatnio edytowane przez kreseq : 29.08.2008 o godz. 18:11.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując