|
65 minuta meczu GKS Belchatow - LKS Lodz. W drugiej polowie LKS strzela na 0:1.
Magdon to jednak prostak jest. Powinna byc nawet czerwona bo w przypadkowe trafienie z bara w nos nie wierze. Co innego ze LKSiak przeszkadzal bramkarzowi.
GKS gra padake.
Belchatow chyba tylko raz trafil w bramke...
Pomylka juz 0:2. Obrone maja gorsza niz u Nas.... Przebili nawet kiks Szali....Najgorsza akcja obrony w lidze na bank. Trzy betony...
Ostatnio edytowane przez kreseq : 29.08.2008 o godz. 18:11.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|