Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Kejt
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
3030
29.08.2008, 17:18
http://www.bbc.co.uk/dna/606/A40224070
Tu piszą o naszym meczu u siebie z Barceloną, są pod wrażeniem i przewidują, że u siebie będziemy bardzo mocni. Ogólnie wypowiedzi są dość stonowane i wcale fani Tottenhamu nie są tacy pewni siebie.
Wisła Kraków i wszystko jasne
.
Kejt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kejt
Znajdź inne posty napisane przez Kejt