Wyświetl pojedynczy post
pawelos84
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3011
Stary 29.08.2008, 16:02
Angole mają świetny zespół, ale nie jest on zgrany. Grają bardzo ofensywnie, tracą sporo bramek. A celowniki mają często tak rozregulowane, jak Barca w Krakowie. Zazwyczaj zawodzą. Czasami zagrają u siebie dobry mecz z Arsenalem czy MU, który w końcu i tak przegrają 5:4. To jest cały zespół w WHL, dużo pieniędzy pakowane w druzynę, dobry trener, cholerna presja, tylko wyników brak.

Mamy z nimi duże szanse, mysle że większe niz z pozostałymi zespołami angielskimi w UEFA.
Odpowiedz cytując