|
Angole mają świetny zespół, ale nie jest on zgrany. Grają bardzo ofensywnie, tracą sporo bramek. A celowniki mają często tak rozregulowane, jak Barca w Krakowie. Zazwyczaj zawodzą. Czasami zagrają u siebie dobry mecz z Arsenalem czy MU, który w końcu i tak przegrają 5:4. To jest cały zespół w WHL, dużo pieniędzy pakowane w druzynę, dobry trener, cholerna presja, tylko wyników brak.
Mamy z nimi duże szanse, mysle że większe niz z pozostałymi zespołami angielskimi w UEFA.
|