Wyświetl pojedynczy post
treneiro
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: z football managera

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3009
Stary 29.08.2008, 15:55
Chciałbym żeby Tottenham sprzedał Berbatova do MU. Wtedy to mogą sobie kupić nawet 3ch Arszawinów. Odszedł Keane, oby odszedł Berbatov i Tottenham będzie miał 2ch niezgranych z resztą zespołu zawodników w ataku, co będzie dodatkowym atutem Wisły. Trener Skorża zaskoczy rywali taktyką a jako, że 2 razy ograł Juande Ramosa, więc zgodnie z prawem serii zrobi to jeszcze 2 razy

Raphael napisał(a):Wyświetl post
Co do jednego nie ma wątpliwości: Jeśli przejdziemy Tottenham to w grupie zagramy z Milanem .
Grupa będzie wyglądała mniej więcej tak:
Milan/Sevilla, CSKA Moskwa, Ajax, Hapoel Tel Aviv, zgodnie z trendem losowań w tym sezonie . Uwgzlędniając współczynniki taki układ jest realny.
Odpowiedz cytując