|
Losowanie Lecha można skwitować jednym zdaniem: trafiło się ślepej kurze ziarno. Wykupczyli od Amici licencję z rankingiem UEFA, dostali od losu prawo do gry w PU po Groclinie, a teraz dostają jednego z najsłabszych rywali z rozstawionej 40-tki. Nie ma sprawiedlwości na tym świecie. Leszki są faworytami w tym dwumeczu bo Austria przeżywa ostatnio spory kryzys formy i już nawet w swojej żałosnej lidze nie są tacy mocni jak kiedyś co jakiś czas dostając oklep. Jeszcze żeby tego było mało rewanż jest w Poznaniu.
Przynajmniej jeśli Poznań będzie zacinał na dwa fronty to może nie wyrobić w lidze, tak jak my dwa lata temu. Jeśli wejdą do fazy grupowej to presja za walkę o majstra przejdzie na nich i znowu mogą zacząć dawać ciała, gdy przyjdzie słabsza forma. Leszek nie jest jeszcze na tyle dojrzały by regularnie wygrywać mecze w gorszej fomie mniejszym nakładem sił, a bez tego nie wyrobi grając równocześnie w lidze i w PU.
|