Wyświetl pojedynczy post
firstborn
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3005
Stary 29.08.2008, 15:09
no i trafilem, dwa dni sie balem, ze bedzie to tottenham i kurna patrze, i co? tottenham.

w sumie to tylko kilka druzyn bylo takich, gdzie nie byloby wiekszych obaw o losy dwumeczu. nie bedzie latwo, ba, bedzie bardzo ciezko,ale damy rade!!tottenham slabo rozpoczal sezon, wiec moze jeszcze zachaczymy o ich slaba forme.

minusem jest trener, ktory gral z sewilla z nami 2 razy wiec troche nas zna. ale dostal dwa razy w plecy, wiec i tym razem dostanie

DO BOJU WISEŁKA!!
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś

El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż

Tylko Wisła TS!!!!
Odpowiedz cytując