no i trafilem, dwa dni sie balem, ze bedzie to tottenham i kurna patrze, i co? tottenham.
w sumie to tylko kilka druzyn bylo takich, gdzie nie byloby wiekszych obaw o losy dwumeczu. nie bedzie latwo, ba, bedzie bardzo ciezko,ale damy rade!!tottenham slabo rozpoczal sezon, wiec moze jeszcze zachaczymy o ich slaba forme.
minusem jest trener, ktory gral z sewilla z nami 2 razy wiec troche nas zna. ale dostal dwa razy w plecy, wiec i tym razem dostanie
DO BOJU WISEŁKA!!