|
Kurcze spejclanie nie oglądałem dziś na Eurosporcie trnasmisji bo w Lm oglądałem i mielismy pecha ale widze ze nie pomogło .
Takiego pecha to chyba zadna polska dużyna nie ma . jedyna szansa to taka ze do 17 nie wyjda z kryzysu i będziemy mogli powalczyć .
Będzie meeega cięzko bo wg. nie oprócz Milanu i Sevilli to Tottenham to najtrudniejszy rywal.
Wszystko w rekach Skiorzy i kompanii .
Szanse to wg. mnie jakas 33% .
Finansowo faktycznie bardzo dobryrywal ale w obliczu pkt.(ich braku) to jest źle.
|