Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3457
Stary 29.08.2008, 14:49
Dobre.

W tym okienku naprawdę nie próżnowano. Kallon, Kluivert, Nei i teraz Tristan.

Do tego zakontraktowanie dwóch młodych, a już doświadczonych Brazylijczyków, każdy warty ponad 1 mln €.

Nasz dział PR działa jak zwykle bez zarzutu. Aż dziw, że nie pozyskaliśmy Rivaldo - ubiegli nas działacze z Uzbekistanu. A szkoda.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując