|
Dobre.
W tym okienku naprawdę nie próżnowano. Kallon, Kluivert, Nei i teraz Tristan.
Do tego zakontraktowanie dwóch młodych, a już doświadczonych Brazylijczyków, każdy warty ponad 1 mln €.
Nasz dział PR działa jak zwykle bez zarzutu. Aż dziw, że nie pozyskaliśmy Rivaldo - ubiegli nas działacze z Uzbekistanu. A szkoda.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|