Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2994
Stary 29.08.2008, 14:37
Na interii ktoś bardzo dobrze to ujął:

"Taki już los Wisły, że ciągle musi lać jakichś "YIDS",, Najpierw tych z Jerozolimy, w niedzielę tych zza miedzy,, To i tym z Londynu damy radę "

Amen .
Odpowiedz cytując