Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2983
Stary 29.08.2008, 14:13
mnie szlak trafia na tego pecha, bo uwazam ze z tottenhamem mozna powalczyc. wiadomo, ze to faworyci, ale porownywanie ich z barca jest nie na miejscu, to bardzo dobry zespol, ale bez fajerwerkow.
caly czas chca odbudowac potege ale nijak im to nie wychodzi, zobaczymy co bedzie dalej w lidze, bo jak beda kontynuowac slba gre, to mozliwe ze bardziej skupia sie wlasnie na rozgrywkach krajowych.

potencjal maja duzy, ale zobaczymy czy zdolaja go wykorzystac. po naszej stronie na pewno mamy fakt, ze gramy rewanz u siebie. jak uda sie nam osignac przyzwoity wynik u nich, to moze byc dobrze.
Odpowiedz cytując