Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2982
Stary 29.08.2008, 14:13
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Porównaj sobie teraz ich nazwiska z Iniesta, Xavi, Puyol, Henry, Eto etc. i następnie możesz stwierdzić czy większe gwiazdki zostały już przez Wisłę ograne,
a czy ja gdzieś napisałem, że wymienieni przeze mnie piłkarze są silniejsi od gwiazd Barcy? mój post odnosił się do twierdzenia kolegi, że Tottenham "oprócz Berbatowa i kilku innych" nie ma znanych piłkarzy. Czytaj ze zrozumieniem.

I żeby nie było - wierzę w awans Wisły.
Odpowiedz cytując