JEDREK76 napisał(a):

|
Porównaj sobie teraz ich nazwiska z Iniesta, Xavi, Puyol, Henry, Eto etc. i następnie możesz stwierdzić czy większe gwiazdki zostały już przez Wisłę ograne,
|
a czy ja gdzieś napisałem, że wymienieni przeze mnie piłkarze są silniejsi od gwiazd Barcy? mój post odnosił się do twierdzenia kolegi, że Tottenham "oprócz Berbatowa i kilku innych" nie ma znanych piłkarzy. Czytaj ze zrozumieniem.
I żeby nie było - wierzę w awans Wisły.