Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2977
Stary 29.08.2008, 14:06
Widać wielki pesymizm na naszym forum. I prawda - Tottenham teoretycznie jest lepszą drużyną od Nas. Znając życie w praktyce też tak się okaże. Ale pomyślcie z drugiej strony i popatrzcie na ich kadrę, która w przyszłych dniach może być znacznie wzmocniona. Odstaje od Barcelony, natomiast mimo wszytsko robi wrażenie. Teraz spójrzcie na wyniki w PU w zeszłym sezonie, coś pogrubię nawet Tottenham - Aalborg 3:2. Niby ten Aalborg jest w LM ale sądzę, że gdyby grali z nami to by przegrali. Jeśli my byśmy wywieźli taki wynik z White Hart Lane, co z pewnością jesteśmy w stanie dokonać, to szanse na awans będą całkiem realne (może nie będziemy faworytami ale będzie szansa). W Krakowie, jesteśmy bardzo bardzo silną ekipą. Dlatego 60% awansu zależy od meczu wyjazdowego, w Krakowie, przy dobrym dopingu, standartowemu (świetnemu) przygotowaniu do meczu naszych grajków przez Skorże jesteśmy w stanie ich przejść.

Jest szansa: jakieś 25%. Jak wygramy, to będzie to wyczyn na miare (lub lepszy)przejścia Parmy i Schalke.
Ostatnio edytowane przez Virusman : 29.08.2008 o godz. 14:14.
Odpowiedz cytując